
Igen jó dolga lesz a Cherokee zenekarnak december 3-án. A Vasmacska és a Bubble Babes társaságában zenélhet a Nyugati téri aluljáróban található West Bahnhofban. De nem csak a Cherokeenak lesz jó dolga, hanem a közönségnek is, hiszen a buli ingyenes lesz mind rockrajongó számára. A Cherokee zenekar azontúl, hogy ezen az estén csinos lányokkal zenélhet, dolgozik az első lemezén, ami várhatóan jövő tavaszra készül majd el. Nemrégiben pedig lehetőséget kaptak, hogy felkerüljenek a RockinforM válogatás cd-jére, amin a Te vagy a trófeám című dal hallgatható meg.
A Vasmacskákat nem nagyon kell bemutatni, hiszen felbukkanásuk elég gyakori. Legyen az a Zorall Sörolimpia vagy a Club 202. A Bubble Babes egy viszonylag fiatal formáció, akik vagány, fiús nótát játszanak, nu-metal stílusban.
Ha december 3-án egy jót akarsz bulizni, ráadásul ingyen, akkor irány a West Bahnhof!
Bubble Babes
Vasmacska
Cherokee
Nyugati tér aluljáró, Budapest,Teréz krt. 55.

Utolsó kommentek